Molla a gas per letto 445/180/350N
search
VAT included
199
5 days of preparation excluding made to order items
Rif: 15481
Pair of gas springs for bed 443/180/350N
Total length 443mm
Stroke 180mm
Force 350N
Stem diameter 8 mm
Body diameter 8 mm